wtorek, 6 sierpnia 2013

Obiecane photostory :)

Zgodnie z obietnicą zrobiłam photostory. Myśle, że wyszło fajnie ale to sami ocenicie ;) No więc bez zbędnego gadania przechodzę do sedna:


,, Tęsknie za przyjaciółkami "

-Mmm... nie ma to jak kolacyjka w piżamce. 
-Chlip, chlip... pycha! 
 -Hmm... ale czegoś tu brakuje...
-A no tak. Towarzystwa :( Nie widziałam się z przyjaciółkami od początku lipca. Tęsknie za Leną i Amelką... Co ja teraz zrobię?
 -A no fakt! zawsze mogę napisać do nich list!
-Tylko co by tu do nich napisać... 
 -Już wiem!

Droga Leno i Amelko! 
Już dawno się nie widziałyśmy. Strasznie za Wami tęsknie. Nie mogę zapomnieć naszych wspólnych zabaw na łące i nie mogę się doczekać ponownego spotkania z Wami. Może wybierzemy się na piknik? Kto wie. Już nie mogę się doczekać. Czekam na waszą odpowiedź. Wasza przyjaciółka
Violetta
 -Jeszcze trochę ozdubek...
 -... i gotowe. Jutro z samego rana popędze na poczte i wyśle moje dzieło :)
 -Jak narazie jestem już zbyt zmęczona żeby o tym myśleć. Idę spać. Dobranoc

I koniec. Mam nadzieję że się wam podobało. Ja osobiście jestem z tego photostory zadowolona. Przepraszam, że Viola chodzi ciągle w tych samych ciuszkach ale nie mam zbyt wielkiego talentu do szycia. Postaram się jednak coś na to zaradzić i w planach mam uszycie dla niej biało-srebrno-zieloną sukienkę, którą moja maleńka będzie prezentowała na sobie w następnym poście ( już z przyjaciółkami ). Jak narazie chcę wam jeszcze pokazać nowy pokój Violi :

Jest lekki bałagan ale mam w planach to posprzątać :) Łóżko i fotel będą bardziej dopracowane ale to jeszcze nie teraz, natomiast legowisko między lodówką, a łóżkiem będzie poświęcone dla zwierzaczka którego Violcia wkrótce dostanie. Ale więcej nie powiem, bo to ma być niespodzianka ^^


3 komentarze:

  1. Pokoik zapowiada się ciekawie, fotostory fajne, na pewno spotkanie wam się uda :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też się nie mogę doczekać twojego powrotu :)

    OdpowiedzUsuń